Božićni koncert

18-og decembra je u našoj školi priređen Božićni koncert u izvođenju učenika  Srednje Muzičke škole. Nastupili su: Big Band  sa Jazz - odseka (  predmetni  nastavnik prof. Sič David )  i kvintet Trio Intermezzo, sastavljen od učenika  2 - 4 razreda koji su sami aranžirali program. Naše učenice iz odeljenja 4.1 i 4.02 su ih ugostili kolačima koje su same ispekle u školi specijalno za ovu priliku.

December 18-án ismét ellátogattak hozzánk a zenedések- a Big Band a Középfokú Zeneiskola jazz - tanszakáról, Szűcs Dávid tanár vezetésével és a 2-4 osztályos tanulókból álló Trio Intermezzo Quintet,kik saját maguk hangszerelték, gyakorolták be az előadott zeneszámokat. Pár ügyes diáklány az  4.1 és 4.02 osztályokból külön erre az alkalomra készült, frissen kisütött kalácsokkal vendégelték meg őket.