Dopunska i dodatna nastava

TERMINI ODRŽAVANJA DOPUNSKE NASTAVE u prvom polugodištu šk. 2019/20.godine

 

PREDMET

TERMIN-DAN I VREME

ODELJENJA

NASTAVNIK

 

Fizika

Pon.,12,00-13,00

 

Dejan Topić

Knjigovodstvo

Utorak,13,00-13,30

3.8

Sonja Loboda

Zdrav.nega

Petak,12,45-13,40

2.01,2.03,3.01

Teodora Rajšić

Geografija

Utorak,12,45

prvi

Andraš Pocik

Zdrav.nega

Četvrtak,17,00

3.i4.

Predrag Milanović

Zdrav.nega

Petak,18,00

4.

Bisera Bodiš

Psihologija

Utorak,15,20

2.

Leonora Budanović

Zdrav.nega

Utorak,12,45-13,25

1.02,3.02,4.02,3.01

 

Zdrav.nega

Petak,8,15-9,05

2.

Noemi Zagorac

Engleski jezik

Sreda,18,40

1.

Nina Ćujić

biologija

Petak,14,20

1.i2.

Margit Mojzeš

matematika

Petak,9,20-10,10

1-4.

Nela Scorcan

Nemački jezik

Utorak,15,20-16,00

 

Veronika Pocik Š.

Fizika

Petak,15,20

 

Julijana Jambor

Psihologija

Sreda,15,00-16,00

2.01,2.03,2.6,2.5

Vesna Bojanić

Hemija

Sreda,14,20-15,05

2.

Jasna Bešlić

Biologija

Ponedeljak,7,00

1,2.

Jasmina Milodanović

Zdrav.nega

Utorak,12,40-13,30

2.-13,30-14,15

Mirjana Mamula

Hemija

Po dogovoru

3.8,2.1

Jacinta Perna

Istorija

Sreda,10,30

1.2,1.02

Tinde Tselios

Fiz.vasp.

Petak,17,00

1.02,1.2

Agneš Vil

Zdrav.nega

Sreda,13,30

1.01

Bojana Babin

Zdrav.nega

Po dogovoru

1.05

Bojana Babin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TERMINI ODRŽAVANJA DODATNE NASTAVE u prvom polugodištu šk. 2019/20.godine

PREDMET

TERMIN-DAN I VREME

ODELJENJA

NASTAVNIK

 

Fizika

Pon,12,45-13,00

 

Dejan Topić

Knjigovodstvo

Utorak,13,00-13,30

3.8

Sonja Loboda

Zdravstvena nega

Petak,12,45-13,40

2.01,2.03,3.01

Teodora Rajšić

Geografija

Utorak,12,45

1.

Andraš Pocik

Zdravstvena nega

Četvrtak,17,00

3.,4.

Predrag Milanović

Zdravstvena nega

Petak,18,00

4.

Bisera Bodiš

Psihologija

Utorak,15,20

2.

Leonora Budanović

Zdravstvena nega

Utorak,12,45-13,25

1.02,3.02,4.02,3.01

 

Zdravstvena nega

Petak,8,15-9,05

2.

Noemi Zagorac

Engleski jezik

Sreda,18,40

1.

Nina Ćujić

Biologija

Petak,14,20

1.i2.

Margit Mojzeš

Nemački jezik

Uorak,15,20-16,00

 

Veronika Pocik Š.

Fizika

Petak,15,20

 

Julijana Jambor

Psihologija

Sreda,15,00-16,00

2.01,2.03,2.6,2.5

Vesna Bojanić

Hemija

Sreda,14,20-15,05

2.

Jasna Bešlić

Biologija

Ponedeljak,7,00

1.i2.

Jasmina Milodanović

Zdravstvena nega

Utorak,12,40-13,30

2.

Mirjana Mamula

Hemija

Po dogovoru

3.8,2.1

Jacinta Perna

Istorija

Sreda,10.30

1.2,1.02

Tinde Tselios

Fizičko vaspitanje

Petak,17,00

1.02,1.2

Agneš Vil

Zdravstvena nega

Sreda,13,30

1.01

Bojana Babin

Zdravstvena nega

Po dogovoru

1.05

Bojana Babin