Raspored prijema

 

     

 

 

     

 

Nastavnici                                                    PREDMET 

          

DAN U NEDELJI I VREME

             

 

Smiljanić Vera

Srpski jezik i književnost

 

Utorak 8:50-9:20 (3.čas)

Tóth Irén

Magyar nyelv és irodalom

 

bolovanje

Slađana Knežević

Srpski jezik i književnost

 

Petak 17:15

Varga Attila

Magyar nyelv és irodalom

 

Petak 17:15

Vukadin Miloš

Srpski jezik i književnost

 

Četvrtak 14-14:30

Morena Rendulić

Hrvatski jezik i knjiž;

Dječja književnost

 

Četvrtak 8-8:30

Jelačić Sabina

Srpski kao nematernji j.

 

Ponedeljak 8:50-9:20

Rac Sz. Hermina

Engleski jezik

 

Utorak 13:30

Nina Ćujić

Engleski jezik

 

Petak 12:25

Živković Dragana

Engleski jezik

 

Utorak 14:10-15

Miroslav Rauš

Engleski jezik

 

Utorak 10:10-10-35

Póczik S. Veronika

Nemački jezik

 

Četvrtak 11:15-11:45

Čegar Boris

Medicinska etika

 

Petak 8-8:30

Olga Petrović

Građansko vaspitanje

 

Četvrtak 12:55-13:20

Rudić Ana

Istorija; Latinski jezik

 

Ponedeljak 8:50-9:20

Tselios Tünde

Istorija

 

Četvrtak 12:55-13:20

Janković Branko

Fizičko vaspitanje

 

Utorak 11:50-12:20

Will Agneš

Fizičko vaspitanje

 

Ponedeljak 12:25

Čedomir Lišić

Tjelesni odgoj

 

Sreda13:30-14

Loboda Sonja

Preduzetništvo

 

Utorak 12:30-13

Zoran Traparić

Preduzetništvo

 

Četvrtak 16:40-17:10

Svetlana Manojlović

Matematika

 

Ponedeljak 10:05

Orovec B. Lajoš

Matematika

 

Ponedeljak 8-8:30

Dirner János

Informatika

 

Petak 10:05-10:35 (5.čas)

Biljana Rašović

Geografija

 

Ponedeljak 9:25-9:55

Mračević Slobodanka

Geografija; Biologija

 

Petak po dogovoru

Čorba Oto

Geografija

 

Utorak 9:55

Topić Dejan

Fizika

 

Sreda 13:00

Jambor Julijana

Fizika

 

Petak 10:00

Bešlić Jasna

Hemija

 

Petak 11:15

Perna Jacinta

Hemija

 

Petak 12:00

Mojzes Margit

Biologija

 

Petak 8-8:30

Jasmina Milodanović

Biologija

 

Ponedeljak 13:00

Budanović Leonora

Zdravstvena psihologija

 

Sreda 8:20-9:30

Bojanić Vesna

Psihologija

 

Sreda 17:00

Vinčić dr Saša

Anatomija; Mikrobiologija; Histologija

 

 

Četvrtak 8:45

Simišić Mika

Farmakologija

 

Utorak 8:35-8:50

Galfi Sonja

Kozmetologija; Farmac. tehnologija

 

Petak 14:45-15:15

i utorak 9:25-10:00

Vidaković Dragana

Famaceutska tehnologija

 

Ponedeljak i utorak 8:35-8:50

Nemet Petra

Kineziologija,

Kineziterapija

 

Ponedeljak 14:00

Mamula Mirjana

Zdravstvena nega

 

Ponedeljak 8-8:30

Jovanić Žaki Miomir

Zdravstvena nega

 

Sreda 11:00

Žužić Gordana

Zdravstvena nega

 

Ponedeljak 10:00

Brdar Teodora

Infektologija vežbe; Ginekologija vežbe

 

Petak po dogovoru

Gyurcsik Klára

Zdravstvena nega

 

Četvrtak 8-10 u školi,

Viber i Messenger ostalim nastavnim danima

Bodiš Bisera

Vaspitanje i nega dece

 

Sreda 11:00

i četvrtak 13:00

Zagorac Noemi

Zdravstvena nega

 

Sreda 8:05-8:35

Milanović Predrag

Zdravstvena nega

 

Sreda 11:15-12:00

Bašić P. Gordana

Nega i rehabilitacija,

Fizioterapija

 

Utorak 11:15-11:45

Vlašić Klara

Masaža

 

Četvrtak 9:25-9:55

Jevtić Kristina

Kineziologija, Masaža

 

Sreda i petak 10:30

Kovač Marta Timea

Masaža

 

Sreda i četvrtak 10:40

Molnar Monika

Zdravstvena nega

 

Četvrtak 13:00

Sič Koso Izabela

Zdravstvena nega hirurških bolesnika

 

Ponedeljak i sreda po dogovoru

Šaling Kristina

Zdravstvena nega

 

Sreda po dogovoru

Miković dr Elizabeta

Patofiziologija,

Patologija

 

Ponedeljak 10:00

Lajko dr Nora

Mikrobiologija

 

Sreda 10:30

dr Marija Maoduš

Higijena i zdravstveno vaspitanje

 

Utorak 10:00

Lošonci dr Vladimir

Neurologija, Psihijatrija,

Dermatovenerologija

 

Petak po dogovoru

Kiš dr Božana

Higijena i zdravstveno vaspitanje

 

Utorak 9:50