Dopunska nastava

TERMINI ODRŽAVANJA DOPUNSKE NASTAVE u prvom polugodištu šk. 2017/18.godine

Povezana slika

PREDMET

TERMIN-DAN I VREME

ODELJENJA

NASTAVNIK

 

Hemija

SREDA,13,30-14,15 1.,2. I 3. Jasna Bešlić
Zdravstvena nega sreda 11,00-11,15 2.01,2.03,4.01 Mamula Mirjana
Srpski kao nematernji utorak,10,55-11,50 sva odeljenja Sabina Jelačić
Geografija ponedeljak,12,45 prvi Pocik Andraš
Mađarski jezik i književnost četvrtak 14,20-15,05 I-IV Atila Varga
Matematika sreda 13,30,petak 12,45 drugi i četvrti Svetlana Manojlović
Srpski jezik i književnost po dogovoru treći Nataša Batrović
Nemački jezik četvrtak 9,15-10,00 i 15,20-16,10 sva odeljenja Pocik Š. Veronika
Magyar nyelv sreda 12,45-13,25 II,III i IV Tot Iren
Zdravstvena nega sreda,11,30-12,30 III Teodora Rajšić
Fizika utorak 14,20-15,05,sreda 14,20-15,05 I i II Geza Kovač
Matematika četvrtak,6,45-7,30 prvi Lajoš B. Orovec
Engleski jezik utorak ,11,55-12,40 I-III Paulina Laslo
Ustav i pr.građana utorak 13,30 III Roža B Orovec
Etika,logika četvrtak 1-4. Boris Čegar
Hemija četvrtak, 13,30-14,15 1.5, 2.6, 1.02 Jacinta Perna
Istorija četvrtak,14,15-15,00 prvi Ana Rudić
Latinski jezik četvrtak,15,20-16,00 2.01,1.2,1.01 Ana Rudić
Zdravstvena nega sreda,13,30 2.03 Gordana Žužić
Engleski jezik sreda,15,20-16,05 prvi i drugi Hermina Rac Sabo
Informatika utorak,11,05-11,50 prvi Janoš Dirner
Zdravstvena nega sreda,11,55-12,30 2.6,2.02 Noemi Zagorac
Zdravstvena nega četvrtak,18,15-19,00 2.01,3.01,4.01 Predrag Milanović
Fizika sreda,13,30-14,15 1-2. Stojanka Bjeletić
Fizika petak,8,20-8,50 1-2. Stojanka Bjeletić
Biologija petak,17,,05-17,50 1-2 Margita Mojzeš
Kinezilogija utorak,11,55-12,10 3.2 Timea Fekeč
Masaža sreda,12,55-13,25   Timea Fekeč
Fizičko vaspitanje sreda,2,40-13,25   Agneš Vil
Psihologija ponedeljak,14,00 2.02,2.6,2.8 Elizabet Čonti
Fizikalna terapija utorak,9,20-10,05 3.2 Klara Vlašić
Specijalna rehabilitacija utorak,11,10-11,55 4.2 Klara Vlašić
Zdravstvena nega ponedeljak - po dogovoru 4.02 Izabela Sič Koso