Stručna poseta Kliničkom centru, Niš

U okviru stručne posete novootvorenom Kliničkom centru u Nišu, učenici drugog razreda sa smera fizioterapeutski tehničari, medicinske sestre-tehničai i farmaceutski tehničari, su prvi posetioci kliničkog centra u okrviru Dana otvorenih vrata. Neizmerno smo srećni i ponosni što smo to baš mi bili, što smo deo ovog istorijskog momenta. Svi učenici i profesori se ovim putem zahvaljujemo na ovoj izuzetnoj časti i prilici koju nam je KCN ukazao.

Sciencia ipsa potencia est. Trudićemo se da svojim znalaštvom damo doprinos medicinskoj nauci u svom domenu.

Originalan Članak preuzet sa sajta KCN.

"Захваљујући успешној сарадњи коју Клинички центар Ниш, једна од највећих здравствених установа и наставно-научних база у Србији, има са осталим здравственим центрима, школама и факултетима из земље и региона, данас су, наставници и ученици другог разреда средње медицинске школе из Суботице, имали прилику да се током стручне посете, упознају са радом, функционисањем и организационом структуром нишког Клиничког центра"  link