Tako mi to radimo - blok nastava masaže

U Srednoj medicinskoj školi već godinama realizujemo blok nastavu iz masaže putem Dana otvorenih vrata.

Tokom decenijskog rada, ovaj model nastave se pokazao kao odličan način da učenici uvežbavaju naučeno, a da roditeljima, rođacima, prijateljima, nastavnicima i našim učenicima Škole sa drugih smerova, pružimo  priliku da se opuste i uživaju u masaži 62.e ruke budućih fizioterapeuta.

Masaža kao deo fizikalne terapije izučava se dve godine, tako da učenici imaju priliku da svoje veštine usavrše kako bi ih kasnije mogli primenjivati u radu, u nekoj zdravstvenoj ustanovi ili kao budući preduzetnici.

Velika posećenost od strane svih uzrasnih kategorija, od 7-77, pokazala je da je ovaj model dobar primer prakse koji ćemo i nadalje primenjivati.

Ovaj blok je imao i humanitarni karakter. Svojim radom učenici su putem donacija obezbedili sredstva za učenike koji će im se pridružiti u stručnoj poseti  Kliničkom centru u Nišu. Bravo za humanost ove mladosti!